KLINČEKOVEC - Syzygium buxifolium, 28cm

KLINČEKOVEC - Syzygium buxifolium, 28cm

"Klinčekovec" - Syzygium buxifoliumje bonsaj, ideálny pre balkóny a terasy, ale aj interiér. Syzygium má celoročne pekné svetlozelené lístky a žltobiele kvety. Potrebuje veľa svetla, ale počas silných obedných letných dní sa odporúča, aby sa strom chránil v tieni. Zalieva sa pravidelne, ale je vhodné, aby medzi jednotlivými polievaniami pôda trochu preschla. V lete treba dbať na dôkladné zalievanie. Uprednostňuje ľahké a vzdušné pôdy. Syzigium aromaticum (korenie klinček známy v gastronómií) je príbuzný.

€ 24,50 s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Rozmery misky: 15,5 x 10,5 x 6 cm
Výška aj s miskou: 25-28 cm
Bonsaj je zasadený v keramickej miske.
Článok o pestovaní tochto druhu bonsaja nájdete v časopise Bonsaj a čaj č.12.

Importér a distribútor: Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí, sro.

"Klinčekovec" - Syzygium buxifolium
je bonsaj, ideálny pre balkóny a terasy, ale aj interiér. Syzygium má celoročne pekné svetlozelené lístky a žltobiele kvety. Potrebuje veľa svetla, ale počas silných obedných letných dní sa odporúča, aby sa strom chránil v tieni. Zalieva sa pravidelne, ale je vhodné, aby medzi jednotlivými polievaniami pôda trochu preschla. V lete treba dbať na dôkladné zalievanie. Uprednostňuje ľahké a vzdušné pôdy. Syzigium aromaticum (korenie klinček známy v gastronómií) je príbuzný.
KLINČEKOVEC - Syzygium buxifolium, 28cmKLINČEKOVEC - Syzygium buxifolium, 28cmKLINČEKOVEC - Syzygium buxifolium, 28cmKLINČEKOVEC - Syzygium buxifolium, 28cm

Nový komentár

* (Povinné)

Ďalšie zaujímavé produkty:

  • SERISSA FOETIDA, 30 cm

    Serissa je stálozelená drevina pochádzajúca zo subtropických a...

    € 19,50 s DPH

    Dostupnosť: Vypredané

Prihlásenie