Biogold 240 g

Biogold 240 g

Japonské prírodné bonsajové hnojivo

€ 15,90 s DPH

Dostupnosť: Skladom

Prírodné hnojivo Biogold 240 g

Krajina pôvodu: Japonsko

Importér a distribútor: BONSAI SLOVAKIA - ČAJOVŇA DOBRÝCH ĽUDÍ sro. Nitra

  • Bio Gold 240 g obsahuje vhodné spektrum výživových látok
  • podporuje užitočnú pôdnu mikroflóru
  • insekticídny efekt
  • aplikuje sa jednoduchým prikladaním na povrch alebo tesne pod povrch substrátu, v ktorom je bonsaj zasadený
  • patrí k najobľúbenejším hnojivám na bonsaje vo svete

Bio Gold 240 g

Biogold patrí k najznámejším a najpoužívanejším hnojivám a zároveň insekticídom bonsajového sveta. Toto originálne japonské hnojivo si získalo veľkú popularitu vďaka svojej kvalite a jednoduchosti aplikácie. Je to dokonalý produkt, ktorý vyvinuli japonskí biotechnológovia a slúži naozaj dobre. Okrem spektra výživných látok obsahuje niekoľko vybraných druhov prírodných baktérií. Dôležité je, že na rozdiel od mnohých ďalších hnojív chráni substrát pred zvyšovaním kyslosti a svojou prirodzenosťou je veľmi šetrné k prírodnému prostrediu.

Biogold sa používa pri pestovaní špičkových bonsajov, ruží, orchideí, sukulentov, fialiek, chryzantém, rôznych druhov črepníkových kvetov a často aj zeleniny, pretože neobsahuje žiadne agrochemikálie. Má širokospektrálne využitie a vysokú účinnosť. Pri jeho používaní už nie je potrebné dopĺňať živiny, minerálne látky a stopové prvky iným spôsobom. Podporuje bohaté kvitnutie a tvorbu plodov. Svojou prítomnosťou dokonca odpudzuje mnohých hmyzích škodcov.

Aplikuje sa jednoduchým poukladaním kúskov hnojiva na povrch substrátu. Aby sa polievaním náhodou nezmyl, často sa používajú malé klietky, ktoré sa s hnojivom zapichnú do substrátu.
Odporúčame i aplikáciu zálievkou a rosením. Výživný roztok si pripravíme rozpustením 2-3 kúskov v 1 litri vody. Takáto zálievka zároveň odpudzuje červy, plesne, vošky a slimákov.

Bio Gold 240 g

 

 

Biogold

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Ďalšie zaujímavé produkty:

Prihlásenie